Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/cigkofteci/domains/cigkoftecimuhammedusta.com/private_html/wp-content/plugins/jupiter-donut/includes/helpers/minify/src/Minifier.php on line 227
SSS – Çiğ Köfteci Muhammed Usta
Açmak istediğimiz iş yerini siz mi buluyorsunuz biz mi buluyoruz ?

İş yerinizi açmak istediğiniz il veya ilçede araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu caddelerde iş yerini bayi adayımız buluyor.Cadde sokak görüntülerini ve adres bilgilerini bizimle paylaşıyor.Uzman ekibimiz tarafından incelendikten sonra uygunluk verilir ise yerinde tekrar inceleme yapılıp onay veriliyor.

Ancak Adıyaman Çiğ Köftecisi Muhammed Usta olarak bizlerde size uygun yerler hakkında tavsiyeler veriyoruz.

Ürünler günlük mü sevkediliyor ?

Bulunduğunuz lokasyona göre değişkenlik gösterebilir.Günlük ve 2 günde bir sevkiyat yaptığımız bölgeler mevcut.Türkiye ‘ nin her bölgesine yapabildiğimiz sevkiyatımız maksimum 3 günde bir gerçekleşmektedir.

Tüm ürünleri Adıyaman Çiğ Köftecisi Muhammed Ustadan almak zorunda mıyım ?

Şubelerimiz Adıyaman Çiğ Köftecisi Muhammed Ustadan olarak temin ettiğimiz ve ürettiğimiz tüm ürünleri franchise olmanın gerektirdiği kurallar gereği bizden almak durumundadır.

Adıyaman Çiğ Köftecisi Muhammed Ustadan kendi ürettiği ürünlerin tazeliğini , standardını ve gıda güvenliğine uygunluğunu takip etmektedir.Bu sebeple sizlerin şubelerinizde sattığınız ürünlerin Adıyaman Çiğ Köftecisi Muhammed Ustadan kontrolünde ve standardında olması gerekmektedir.

Şubelerin tadilatını Adıyaman Çiğ Köftecisi Muhammed Usta mı yapıyor ?

Şubelerin tadilatını bizim yönlendirmemiz ile birlikte sizler yapıyorsunuz. Adıyaman Çiğ Köftecisi Muhammed Ustaolarak size en az masrafla en şık en işlevsel iş yerini açmak konusunda yardımcı oluyoruz.

Şubelerimizde istediğimiz her şeyi satabilir miyiz ?

Adıyaman Çiğ Köftecisi Muhammed Usta olarak şubelerimizde satmanıza müsaade ettiğimiz ürünler olduğu gibi satmanıza müsaade etmediğiniz ürünlerde vardır.Her türlü sütlü ve şerbetli tatlı ürünlerini , çay , kahve , bardak mısır , dondurma , içli köfte gibi ürünleri satabilirsiniz.

Ancak doyurucu gıda dediğimiz fastfood ürünlerinin satışına müsaade edilmemektedir.Tost,hamburger,köfte ekmek,gözleme gibi ürünlerin satışı yasaktır.

Şubelerde çalışacak personeli Adıyaman Çiğ Köftecisi Muhammed Usta mı buluyor ?

Şubelerde çalışacak personeli siz buluyorsunuz. Adıyaman Çiğ Köftecisi Muhammed Usta açılış gününde size bir personel gönderimi sağlıyor.Gönderdiğimiz personel sizin tezgah kurulumundan dürüm ve paket yapmaya, iş yerinin tertip düzeni dahil tüm konularda sizin eğitiminizi verene kadar sizinle beraber kalıyor.

Sizlere iş yerini eksiksiz bir şekilde tek başınıza çalıştırabilecek eğitimi verdikten sonra oradan ayrılıyor.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search